هدیه ای شگفت انگیز به نام زندگی

 

زندگی هدیه ای شگفت انگیز از طرف خداست. زمان  آنقدر سریع مسیر زندگی رو از  نقطه شروع تا خط پایان طی می کنه که ما فرصت زیادی نداریم.انسانها هر کدام  به گذر عمرشون و زندگی یک جور خاصی نگاه می کنند

بعضی ها زندگی رو هدیه ای دلچسب می بینند که خیلی دوستش دارند و از اینکه هدیشون خراب بشه ، از بین بره یا تموم بشه  ناراحتن .

بعضی ها زندگی براشون هدیه ای  بی مصرف است که چون هدیه بوده قبول کردند اما خوشحال می شن از شرش هر جوری شده و به سرعت خلاص بشن.

بعضی ها زندگی براشون هدیه ای تو خالی است که  نمی دونند  با این جعبه خالی چی کار کنند ازش لذت ببرند  یا از شرش خلاص شند یا یک گوشه ای بذارند تا خاک بخوره ویواش یواش از ارزشش بیافته

حالا اینکه کدام یکی از این هدیه ها به ما می رسه و ما زندگی رو مثل کدام یکی از هدایای بالا می بینیم خودش شگفتی بزرگی به حساب می یاد.

اما دید من به این هدیه یک جوره دیگه است  که می تونه درست و یا می تونه غلط باشه، نظر من اینه که کسی که زندگی رو به ما  هدیه داده حتی اگر این هدیه از دید ما خوب ؛ زیبا، دلچسب و یا مفید نیست اما با عشق به ما هدیه داده  اونی که این هدیه رو برامون فرستاده دوستمون داشته پس به حرمت دوست داشتن اون ما هم می تونیم هدیه اونو دوست داشته باشیم اگر هدیه اون برامون جذاب نیست اما به حرمت عشق فرستندش ازش خوب محافظت کنیم و نذاریم گذر عمر با سرعت بالاش فرصت استفاده از این هدیه رو ازمون بگیره .

/ 0 نظر / 18 بازدید